Top.Mail.Ru

Як оформити позику

Ви вибираєте суму і термін позики

Система покаже попередню можливу суму повернення. Зверніть увагу остаточну суму по поверненню вам повідомить уявити мікрофінансової організації. Далі на головній сторінці натисніть кнопку «Реєстрація».

Заповнення анкети

Заповніть анкету, що складається з 5 кроків. Для оформлення позики вам знадобиться паспорт України. Будьте уважні, інформація повинна в точності збігатися з тим, що зазначено в паспорті. Також необхідний мобільний номер і електронна пошта.

Активація та обробка заявки

Далі вам необхідно активувати сервіс, що б ваша анкета була відправлена в мікрофінансові організації. Процес займає, як правило не більше 15 хвилин. Далі з вами зв’яжуться представники МФО та ознайомлять з умовами отримання позики.

Порада:

Вказуйте тільки достовірну інформацію про себе. Ви з більшою ймовірністю можете отримати відмову, якщо вкажіть неправдиві відомості.

Сервіс «GOOD-ZAIM» — не є фінансовою установою, банком або кредитором, і не несе відповідальності за будь-які укладені договори або умови. GOODZAIM — здійснює посередницькі послуги між клієнтом, який хоче отримати гроші в позику, і кредитною установою, чия діяльність ліцензування і носить офіційний характер.