Top.Mail.Ru

Вопрос - Ответ

Чи можуть гроші бути переведені в нічний час?
Наш сервіс працює в режимі 24/7. Заявка на отримання позики відправляється автоматично після активації сервісу. Гроші будуть переведені позикодавцем на ваш рахунок негайно після узгодження умов отримання позики, але все ж, є банки, які не здійснюють переказ грошей в нічний час або у вихідні дні.

Скільки часу розглядається заявка на позику?
Залежно від компанії розглядає вашу заявку, термін розгляду може становити від 15 хвилин до 1 дня. Про результат ви дізнаєтеся по e-mail, в СМС-повідомленні, або з вами зв’яжеться співробітник компанії.

Скільки я можу отримати і на який термін?
Максимальна сума запиту на отримання позики доступна через наш сервіс — 50 000 грн. на термін до 1 року.

Як я можу погасити онлайн позику?
Ви можете погасити позику будь-яким із способів, який вам надає компанія-позикодавець. Як правило це: 1. Через особистий кабінет: вибравши опцію «оплата»; 2. Банківським переказом онлайн / термінал / квитанція; 3. Банківський термінал; Будь-ласка уточнюйте при отриманні грошових коштів!

Як довго чекати переказу на карту / рахунок?
Як правило, компанія, що надає позику проводить виплату коштів протягом 15 хвилин після прийняття рішення щодо позики на Вашу банківську карту або рахунок. Однак, все банки обробляють перекази з різною швидкістю. Залежно від специфіки Вашого банку зарахування коштів може зайняти до 2-3х днів. Особливо це стосується того випадку, коли Ви оформляєте заявку на отримання позики на вихідних.

Які банківські карти придатні для оформлення позики?
Для отримання позики підійде БУДЬ-ЯКА ДЕБЕТОВА КАРТА будь-якого українського банку. Для оформлення позики не підійдуть віртуальні карти і карти типу Momentum. Якщо Ви не впевнені, чи підходить Ваша карта для отримання позики за допомогою он-лайн переказу, будь ласка, зверніться до свого банку і з’ясуйте, які функції доступні для Вашої картки.

Чи можу я оформити позику на карту родичів або друзів?
На жаль, немає, так як це суперечить законодавству України. Ви можете оформити заявку тільки на іменну картку, що належить Вам.

Що таке CVV2 (CVC2) -код?
CVV2 (CVC2) — код для карт Visa або MasterCard — це спеціальне число, що складаються з 3-х цифр, яке забезпечує додаткову безпеку при проведенні операцій через інтернет. Даний код, як правило, написаний на звороті картки (останні три цифри з семизначного числа на смузі для підпису).

Чому мені відмовляють?
У кожного кредитора, своя кредитна політика, тому досить складно сказати причину відхилення у кожного з них. Але, використовуючи нашу систему, ви з більшою ймовірністю зможете підібрати собі гідного кредитора.