Top.Mail.Ru

Як працює сервіс

  • Для того, щоб оформити заявку на кредит, Вам потрібно пройти реєстрацію на нашому сайті. В анкеті 5 кроків, це вибір способу отримання і сума кредиту, Ваші анкетні дані, місце проживання, паспортні дані та працевлаштування. Ми просимо Вас заповнювати анкету дуже уважно , тому що від цього залежить результат розгляду Вашої заявки. Якщо ви введете дані некоректно, ми не зможемо допомогти Вам з оформленням мікропозик. Доступно оформлення позики на банківську карту та на банківський рахунок.
  • Після заповнення заявки на нашому сайті, система автоматично обробить Вашу заявку і сформує перелік рекомендованих пропозицій. Також Ваша заявка буде відправлена ​​в ряд партнерських Мікрофінансовий компаній. Звертаємо Вашу увагу, що послуга обробки заявки є платною і становить 157 ₴. Після активації послуги Вам буде доступний повний перелік пропозицій, доступних зараз на ринку мікропозик. Використовуючи наш сервіс, ви зможете отримати кредит з високою ймовірністю.
    Сподіваємося, що користування сервісом доставить Вам тільки позитивні враження. Якщо у Вас виникли питання по роботі сервісу, ви завжди можете звернутися до наших співробітників через форму зворотного зв’язку
  • Наша компанія є проміжною ланкою між клієнтом і офіційними кредитними установами. Звертаючись до послуг сервісу, користувач одночасно направляє заявку на позику в кілька десятків організацій, тому його прохання в наданні фінансової допомоги буде обов’язково задоволена. Good-zaim.com.ua працює на благо клієнта, тому пропонує широкий асортимент доступних способів отримання, можливість заздалегідь дізнатися можливу суму виплат і оцінити власні можливості.
    Після отримання Вашої заявки, компанії-кредитори зв’язуються з Вами і пропонують оформити позику. Все що вам залишається — вибрати краще для Вас пропозиція з кредитування. Обробка заявки на позику займає мінімум 3 дні. У нас все вкладається в 30 хвилин. Ви зможете вибрати будь-який доступний варіант отримання позики у партнера: на банківську карту, на банківський рахунок

Умови видачі позики

  • Позики надаються на суму від 5 000 до 50 000 ₴ включно на термін від 10 до 44 тижнів. Відсотки за користування позикою складають від 173,418 до 287,425 відсотків річних. Розрахункова сума (основний борг і відсотки) до повернення від 20 000 до 202 400 ₴. Умови актуальні на 01.05.2017. Приклад розрахунку загальної вартості позики: позику на 15000 ₴. і терміном 10 тижнів; відсотки за весь період становила 5000 ₴. Разом ПСК 264,392%. За послуги сервісу може бути взята плата в розмірі 157 ₴ — за активацію сервісу.

Невиплата позики або прострочення

  • У разі неповернення в обумовлений термін суми кредиту або суми відсотків за користування позиковими засобами кредитор змушений нарахує штраф за прострочення платежу. Більшість кредиторів йдуть на поступки і дають 3 додаткових робочих дня для оплати. Вони передбачені на випадок, наприклад, якщо банківський переказ зайняв більше часу, ніж зазвичай. Однак, в разі неотримання від Вас будь-якої реакції протягом тривалого часу, буде нараховано штраф за прострочення терміну погашення розміром в середньому 0,10% від початкової суми для позик, 0,03% від суми заборгованості в середньому для споживчих кредитів і кредитних карт. При недотриманні Вами умов з погашення кредитів і позик, дані про Вас можуть бути передані до реєстру боржників або БКІ, що негативно може позначитися на Вашій кредитній історії і рейтингу кредитоспроможності. Рекомендуємо Вам вносити платіж в день отримання даних нагадувань. Погашаючи заборгованість в строк, Ви формуєте хорошу кредитну історію, що підвищує Ваш рейтинг кредитоспроможності і шанси в подальшому отримати кредит на більш вигідних умовах.